معرفی شرکت

معرفی شرکت اهورا آسانسور

تخصص ما آسانسورهای هیدرولیک خانگی، آسانسور های خودروبر، آسانسورهای گیرلس، آسانسور های روملس، آسانسور های خورشیدی و غیره … است. مجموعه‌ای پرتلاش و باانگیزه با همکارانی حرفه‌ای و متخصص و همواره به دنبال ارائه بهترین راهکارها برای مشتریان خود، انطباق معماری محصولات شرکت با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا، توسعه محصول براساس متدولوژی‌های روز عرصه ساختمان و درعین حال ارائه محصولی با کیفیت و متناسب با نیازهای بازار آسانسور همواره یکی از برنامه‌های راهبردی اهورا آسانسور در طول سالیان گذشته بوده است.

به عبارتی دیگر در کنار توجه به نیازهای جاری مشتریان، نگاه مستمر به تغییر و تحولات محصولات در کلان مساله و بررسی و پیگیری روند تغییرات سریع در کسب و کار صنعت آسانسور به جهت پیشرفت اصلی ترین راهبردهای این شرکت می باشند.

هیچگاه از وضع موجود راضی نشده و به نتایج حاصله قناعت نکرده‌ایم. مغرور هم نمی‌شویم چرا که می‌دانیم هنوز راه زیادی در پیش رو داریم. موفقیت را حرکت مستمر رو به جلو تعریف می‌کنیم و آن را معنا خواهیم کرد.

ماموریت ما تعهد به نصب و فروش با کیفیت ترین آسانسور ها و بالابر های خانگی هیدرولیک برای ویلا ها و ساختمانهای قدیمی و جدید است. شکل دهی به آینده این صنعت و جلب بالاترین درجه ممکن که اعتماد مشتریان است.ما هستیم تا زندگی در ساختمانهای بدون آسانسور را راحت تر کنیم و چشم انداز ما مبدل شدن به شرکتی فرا کشوری به جهت تولید و فروش پکیج های آسانسوری و بالابری هیدرولیک با بهترین کیفیت و بهترین قیمت است.

اهداف و چشم انداز

شرکت اهورا آسانسور از سال ۱۳۹۹ فعالیت خود را در زمینه ی آسانسور و پله برقی به همراه تیم حرفه ای و پر انگیزه شروع نمود و هدف اصلی این شرکت جلب رضایت مشتریان عزیز می باشد.

به کارگیری سرمایه های انسانی متخصص تکیه بر فناوری روز و نوآوری مستمر با بکارگیری تکنولوژی روز صنعت آسانسور براساس الگوهای جهانی دراین صنعت، جلب وفاداری و رضایتمندی مشتریان گرامی رضایت پایدار برای خدمات پس از فروش ارائه محصولات و خدمات با کیفیت و ارزش برتر با تکیه بر کارکنان باانگیزه و نوآور که باعث بهبود رضایتمندی مشتریان و مصرف کنندگان داخلی و خارجی و ارتقا سطح کیفیت به گونه ای که همگان ما را با رشد پایدار، رهبری بازار، برندهای قابل اعتماد و تعهد به ارزش های اخلاقی و مسئولیت های اجتماعی بشناسند .

زمینه های فعالیت

طراحی، مشاوره، فروش، نصب و راه اندازی انواع آسانسور :

– آسانسور مسافربر، آسانسور باربر، آسانسور خودروبر و لیفتراک بر آسانسورهایی بیمارستانی تخت بر و برانکارد بر

– بالابر خانگی ( هوم لیفت )، بالابر معلول بر ( ویلچر )، بالاب باربر، بارانداز، بالابرهای خدماتی غذابر، رستوران، اسنادبر

– آسانسورهای خاص ضد انفجار ، ضد جرقه صنایع نفتی و آسانسور ضد غبارهای آتشگیر معادن و آسانسور وقطعات با درجه حفاظتی بالا IP

شرکت اهورا آسانسور با استفاده از افراد متخصص و مجرب در زمینه طراحی ، تامین قطعات و اجرا ، همواره همراه و حامی مشتریان عزیز بوده و تمام تلاش خود را برای اجرای دقیق و بی عیب و نقص بکار می گیرد تا رضایت کامل مشتریان را کسب نماید .

شرکت اهورا آسانسور ضمن اعلام آمادگی جهت طراحی و مشاوره، محاسبه آسانسور و محاسبه سازه آنالیز ترافیک همواره با استفاده از جدیدترین تکنولوژی هزاره سوم و با پشتیبانی و نیروی کار آزموده ی فنی و دارا بودن بخش های تخصصی، نصب و راه اندازی و سرویس و نگهداری آسانسور و تعمیرات آسانسور و تامین قطعات اصلی حامی و همراه مشتریان بوده و با در اختیار داشتن دانش فنی و اجرایی

از اینکه درحال حاضر خریداران و بهره برداران آسانسور این مجموعه را به عنوان شرکتی معتبر، استقبال کننده از تغییر و تحول، چابک، پویا، کارآفرین و ارزش گذار به حقوق اجتماعی می شناسد به خود می بالیم و به راه دراز باقیمانده و به مسئولیت های سنگین خود نیز واقفیم .

اهداف شرکت آسانسور و پله برقی اهورا آسانسور

  1. تحقیق و بررسی آخرین دستاوردهای صنعت آسانسور و پله برقی در اروپا و خاور دور و ارائه آنها در کشور برای برخورداری جامعه از تکنولوژی روز این صنعت و رفاه و امنیت بیشتر مصرف کنندگان آسانسور و پله برقی در کشور.
  2. اخذ رضایت مندی مطلوب در بهره برداران و خریداران آسانسور و پله برقی در کشور.
  3. ارائه قیمت های واقعی و مناسب جهت رقابت سالم در صنعت آسانسور.
  4. کاهش در مدت زمان اجرا با بالاترین کیفیت نصب
صفحه اصلیتماس