۹ بالابر هیدرولیکی و ساختار آن + نصب و قیمت های موجود در بازار

بالابر هیدرولیکی

قیمت بالابر هیدرولیکی و قطعات آن به عوامل مختلفی، مهم‌تر از همه بستگی به انواع آن دارد و یکی از پرفروش‌ترین انواع بالابر در دنیا است. بالابر هیدرولیکی یکی از انواع بالابرها است که با توجه به داشتن مکانیزم هیدرولیکی درحرکت، دارای ضریب امنیتی بالایی بوده. قیمت این بالابر ها با توجه به وضع موجود اقتصادی کاملاً متغیر است؛ بنابراین نمی‌توان قیمت را به‌طور دقیق بیان کرد.

 

اهورا آسانسور

به همین دلیل در اهوا آسانسور به برخی از عوامل تأثیر گذار در قیمت بالابرهای هیدرولیکی اشاره شده است.

 

ساختار بالابر هیدرولیکی چگونه است؟

در آسانسور هیدرولیکی از نیروی هیدرولیک استفاده می‌شود، بالابر هیدرولیک را برای انتقال قدرت از جریان سیال پرفشار در لوله‌ها استفاده می‌کند. علت طراحی ساده سیستم بالابر هیدرولیک، استفاده کم از اجزای محرک است که همین طراحی ساده باعث افزایش راندمان بالابر شده است. به همین دلیل ساختار متفاوت آن‌ها می‌تواند در قیمت بالابر هیدرولیکی بسیار تأثیر گذار باشد.

 

ساختار بالابر هیدرولیکی چگونه است؟

 

از مزیت‌های استفاده بالابرهای هیدرولیکی می‌توان به، ‌به صرفه بودن از نظر هزینه، درصد خرابی پایین قطعات و اشغال کم فضا، نیاز نداشتن به ساخت موتورخانه اشاره کرد. انواع بالابر هیدرولیک شامل: بالابر هیدرولیکی ویلچر، بالابر هیدرولیکی صنعتی، ، بالابر هیدرولیکی انبار اشاره کرد. از بالابر هیدرولیک نه ‌تنها برای جابه‌جایی وسیله‌ها بلکه برای جابجایی افراد در مراکز صنعتی و فروشگاه‌ها و مغازه‌ها حتی در خانه‌های مسکونی نیز استفاده می‌شود.

 

ساختار بالابر

نحوه کار بالابر هیدرولیکی

نحوه کار بالابر به این شیوه است که با روشن شدن موتور، بالابر به سمت بالا حرکت می‌کند اما درصورتی‌ که شیر برقی روشن شود بالابر به سمت پایین حرکت می‌کند. زمانی که بالابر به سمت بالا حرکت می‌کند موتور شروع به چرخش می‌کند و پمپ هیدرولیک را به چرخش درمی‌آورد و روغن داخل مخزن را به سمت جک هیدرولیک انتقال می‌دهد.

 

 نحوه کار بالابر هیدرولیکی

 

در این مرحله پمپاژ صورت گیرد در این لحظه است که بالابر شروع به حرکت می‌کند و به سمت بالا می‌رود و زمانی که بالابر به سمت پایین حرکت می‌کند، در صورتی ‌که برق وارد بالابر شود، شیر برقی اجازه تخلیه روغن را به تانک می‌دهد. دلیل انعطاف ‌پذیر بودن بالابر هیدرولیک استفاده از شلنگ‌های قابل ‌انعطاف در آن‌ها است.

 

 نحوه کار بالابر هیدرولیکی

 

کاربردهای بالابر هیدرولیکی و تأثیر آن در قیمت

بالابر هیدرولیکی به دو دسته کلی تقسیم می‌شوند، بالابرهای نفربر و بالابرهای باربر. بالابر هیدرولیکی در کارخانه‌ها، فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، انبارها، ساختمان‌های مسکونی و تجاری کاربرد دارد. همین متفاوت بودن بالابرهای هیدورولیکی سبب متفاوت بودن قیمت آن‌ها نیز گردیده است. کاربردهای بالابر هیدرولیکی عبارتند از:

 

کاربرد های بالابر هیدرولیکی

 

 • برای حمل کالاها و بارها در فروشگاه‌ها مناسب است.
 • به حداقل فضا نیاز دارد.
 • برای حمل نفر در منازل مناسب است.
 • با برق تک فاز و ۳ فاز اجرا می‌شود.
 • میزان تخریب بسیار کم
 • سرویس و نگهداری در حد کم
 • قیمت پایین تعمیرات

 

کاربرد هاای بالابر هیدرولیکی

 

دلایل برتری بالابر هیدرولیک نسبت به دیگر بالابرها

 • انعطاف‌پذیری بالا
 • ضریب اطمینان بالا به نسبت سایر بالابرهای دیگر
 • در حین انتقال قابلیت افزایش نیرو و قدرت
 • امنیت بالا
 • طراحی ساده
 • دقت کنترل
 • نصب راحت بالابرهای هیدرولیکی

 

دلایل برتری بالابر هیدرولیکی

 

انواع بالابر هیدرولیکی

بالابرهای هیدرولیکی باتوجه به کاربرد آن‌ها انواع مختلفی دارند که درزیر به آن‌ها اشاره شده است.

 

انواع بالابر هیدرولیکی

 

بالابر هیدرولیک با کابین 

در این نوع بالابر برای امنیت بیشتر از کابین استفاده می‌کنند. ظاهر بالابر با کابین شبیه به آسانسور است. البته اضافه شدن کابین به بالابر بر روی قیمت آن تأثیر می‌گذارد به این معنا که قیمت بالابر هیدرولیکی را افزایش می‌دهد.

 

انواع بالابر هیدرولیکی- با کابین

 

بالابر هیدرولیکی نیم کابین

این نوع بالابر دارای یک کابین بدون سقف است که درواقع همان بالابر معمولی است اما وجود همین کابین باعث امنیت بیشتر می‌شود و دارای قیمت ارزانتری به نسبت بالابرهای هیدرولیکی کابین دار دارند.

 

انواع بالابر هیدرولیکی-نیم کابین

 

 

بالابر هیدرولیکی کفی

بالابر هیدرولیکی کفی بسیار ارزان است به دلیل نداشتن کابین بیشتر برای حمل بار در فروشگاه‌ها و انبارها مناسب است.

 

انواع بالابر هیدرولیکی-کفی

 

بالابر هیدرولیکی نفربر

بالابر هیدرولیک نفربر مخصوص جابجایی افراد است. به دلیل اینکه بتواند میزان امنیت را افزایش دهد دارای کابین کوچکی است.

 

انواع بالابر هیدرولیکی-نفر بر

 

بالابر هیدرولیکی رستورانی

به حمل بار و جابجایی غذا کمک می‌کند و بیشتر در رستوران‌ها استفاده می‌شود.

 

انواع بالابر هیدرولیکی- رستورانی

 

بالابر هیدرولیکی مغازه

یکی دیگر از پرفروش‌ترین نوع بالابر هیدرولیکی است، که اعلب در مغازه‌ها مانند کفش فروشی برای مسیر انبار مورد استفاده قرار می‌گیرند.

 

انواع بالابر هیدرولیکی-مغازه

 

بالابر هیدرولیکی خانگی

یکی از پرفروش‌ترین محصولات اهورا آسانسور، بالابر هیدرولیکی خانگی است. کاربرد این نوع از بالابر همان ‌طور که از اسمش مشخص است در خانه‌های مسکونی جهت جابجایی افراد یا وسایل مابین طبقات استفاده می‌گردد.

 

انواع بالابر هیدرولیکی- خانگی

 

بالابر هیدرولیکی ویلچر بر

این نوع از بالابر برای استفاده معلولین مناسب است، با استفاده از بالابر هیدرولیکی افراد معلول می‌توانند به راحتی و بدون کمک دیگران، با ویلچر به طبقات مختلف خانه بروند.

 

انواع بالابر هیدرولیکی-یلچر

 

بالابر هیدرولیکی متحرک

بالابرهای هیدرولیکی متحرک دارای چرخ در زیر خود هستند. هزینه این بالابرها با توجه به ارتفاع آن متفاوت خواهد بود. از این دسته از بالابرها به راحتی می‌توانید در مکان‌های مختلفی استفاده کنید و یا به مکانی دیگر انتقال دهید.

 

انواع بالابر هیدرولیکی-متحرک

 

قیمت بالابر هیدرولیکی

هزینه ساخت بالابر هیدرولیک بسته به نوع بالابر، ابعاد بالابر، ارتفاع بالابر، نوع و قدرت موتور و همچنین محل نصب آن متفاوت خواهد بود. مشتریان محترم می‌توانید برای اطلاع از قیمت‌ها اهورا آسانسور با شماره تلفن‌های موجود در سایت تماس بگیرید.

 

قیمت بالابر هیدرولیکی

 

در ضمن شما می‌توانید از طریق روش‌های مختلف دیگر مثل ارسال ایمیل، ارسال پیامک و حتی حضوری با کارشناسان آن‌ها در ارتباط باشید تا ضمن استفاده از مشاوره رایگان با کارشناسان اهورا، در صورت نیاز درخواست اعزام کارشناس به محل خود جهت بازدید مکان نصب بالابر نمایید.

 

 قیمت بالابر هیدرولیکی

 

فروش بالابر هیدرولیکی در سنندج با قیمت مناسب

شرکت فنی مهندسی اهورا آسانسور با بیش از چندین سال سابقه در زمینه‌ی نصب، راه ‌اندازی و فروش انواع بالابر در شهر سنندج یکی از معتبرترین مراکز در این زمینه است. هدف این شرکت جلب رضایت مشتریان است، شما می‌توانید برای ارتباط با این شرکت از طریق شماره تلفن‌های موجود در سایت تماس گرفته و اطلاعات لازم درزمینه‌ی نصب و راه‌اندازی بالابر را به دست آورید.

 

فروش بالابر هیدرولیکی در سنندج

 

شرکت فنی مهندسی اهورا آسانسور علاوه بر شهر سنندج، اماده ارائه خدمات اعم از ارسال سفارش،   دراین زمینه به تمامی شهرستان‌های ایران است. شما نیز میتوانید جهت خرید انواع بالابر هیدرولیکی با قیمت مناسب با آن‌ها تماس بگیرید.

 

فروش بالابر هیدرولیکی در سنندج

 

نصب بالابر هیدرولیکی

در صورتی ‌که تصمیم به خرید بالابر هیدرولیک گرفته‌اید ابتدا از طریق شماره تلفن‌های موجود در سایت با شرکت اهورا آسانسور تماس بگیرید تا کارشناسان آن‌ها شما را راهنمایی کنند. کارشناسان اهورا شما را درزمینهی خرید و نصب بالابر تمام اطلاعات لازم را به شما می‌دهد.

 

نصب بالابر هیدرولیکی

 

این که بالابر را برای چه نوع مصرفی می‌خواهید، آیا نیاز به یک بالابر باری یا نفربر دارید؟ و اینکه بالابر را در چه محیطی می‌خواهید استفاده کنید، مثلاً مغازه، فروشگاه، منزل و…. کارشناسان اهورا با توجه به نوع کاربرد و محل نصب بالابر، بالا بر شما را انتخاب می‌کنند و کارشناسی برای اندازه ‌گیری محل مورد نظر برای نصب بالابر اعزام می‌کنند. بعد از اندازه‌گیری به مدت ۱۰ روز کاری زمان می‌برد تا بالابر آماده شود. شما با مراجعه به سایت اهورا می‌توانید قیمت این بالابر را با سایر شرکت‌های آسانسوری مقایسه کنید.

 

نصب بالابر هیدرولیکی

 

اهورا آسانسور

گروه صنعتی اهورا آسانسور با داشتن بیش از یک دهه تجربه و دانش درزمینه‌ی ساخت و طراحی بالابرهای صنعتی، اعم از بالابرهای ثابت، بالابرهای متحرک، ساخت اینچ‌های بالابری و ساخت بالابرهای هیدرولیکی توانسته گام بزرگی در جهت خدمت‌رسانی به صنعت کشور بردارد.

شرکت اهورا آسانسور با توجه به تلاش و کوشش شبانه ‌روزی خود درزمینه‌ی صنعت آسانسور، شما کاربر عزیز می‌توانید از طریق شماره‌های درج ‌شده در این سایت، با آن‌ها در ارتباط باشید.

 

 اهورا آسانسور

 

مقالات پیشنهادی:

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیتماس