خرید آسانسور در سنندج – ۱۰ مدل آسانسور – خرید نقد و اقساط


خرید آسانسور در سنندج

اگر قصد خرید آسانسور در سنندج را دارید باید علاوه بر قیمت، فاکتورهای مهم دیگر را هم در نظر بگیرید. این فاکتورها می‌توانند شامل نوع آسانسور، برند آن و همچنین خدمات شرکتی باشد که کار نصب و راه‌اندازی آسانسور را انجام می‌دهد. به همین دلیل انتخاب یک شرکت معتبر آسانسوری به عنوان مشاور و ارائه دهنده خدمات از اهمیت زیادی برخوردار است.

آسانسور یک سرمایه‌گذاری بلندمدت و یک بخش حیاتی در ساختمان شما به شمار می‌رود. چند نکته در رابطه با خرید آسانسور در سنندج وجود دارند که باید در زمان انتخاب و خرید به آن‌ها توجه کرد تا هزینه‌های مربوط به خرید، نصب و راه‌اندازی آسانسور به حداقل برسند. برای آشنایی با این نکات و قیمت آسانسور در سنندج با ما همراه باشید.

خرید آسانسور در سنندج

 

خرید انواع آسانسور در سنندج

آسانسورها بخش مهمی از طراحی ساختمان‌های مسکونی یا تجاری را تشکیل می‌دهند. اما کدام نوع آسانسور برای نصب در ساختمان شما مناسب‌تر است؟ در طول چند سالی که آسانسور اختراع شده، انواع مختلفی از آن ساخته شده است که تنها درصد کمی از آن‌ها برای استفاده در ساختمان‌های مسکونی و جابه‌جایی افراد به صورت معمول در نظر گرفته شده‌اند.

مقایسه انواع آسانسور این امکان را به شما می‌دهد تا دید بهتری نسبت به آن‌ها داشته باشید و بهتر بتوانید برای خرید آسانسور در سنندج تصمیم‌گیری کنید. تعدادی از پرکاربردترین انواع آسانسور در ادامه بررسی شده‌اند.

خرید انواع آسانسور در سنندج

 

آسانسور کششی

این آسانسور دارای طناب‌هایی است که از روی یک چرخ متصل به موتور الکتریکی که در بالای شفت قرار دارد، عبور می‌کند. وظیفه اصلی طناب‌ها، بالا و پایین بردن کابین آسانسور است. از این نوع آسانسور می‌توان برای ساختمان‌های متوسط و بلند استفاده کرد. شایان ذکر است که آسانسور کششی می‌تواند بسیار سریع‌تر از آسانسورهای هیدرولیک حرکت کند.

این سیستم مانند سایر انواع آسانسور از وزنه تعادلی استفاده می‌کند که وزن سرنشینان و کابین را متعادل می‌کند تا موتور کار آسان‌تری را برای جابه‌جایی بار آسانسور داشته باشد. با این ویژگی‌ها، آسانسور کششی می‌تواند گزینه مناسبی برای خرید آسانسور در سنندج باشد. آسانسورهای کششی به دو دسته دنده‌ای و بدون دنده تقسیم می‌شوند.

آسانسور دنده‌ای

آسانسور دنده‌ای از موتوری تشکیل شده که یک گیربکس به آن متصل است. وظیفه اصلی چرخ دنده‌ها، تأمین نیروی چرخی است که طناب‌ها را به حرکت در می‌آورد. این نوع آسانسور تا سرعت ۵۰۰ فوت در دقیقه حرکت می‌کند؛ همچنین حداکثر مسافتی که می‌تواند طی کند ۲۵۰ فوت است.

آسانسور دنده‌ای

 

آسانسور بدون دنده

آسانسورهای بدون دنده، هیچ گونه دنده‌ای برای تنظیم سرعت ندارند. این ویژگی به وضوح نشان می‌دهد که چرا این آسانسورها می‌توانند با سرعت ۲۰۰۰ فوت در دقیقه حرکت کنند. آنها بهترین گزینه برای استفاده در آسمان خراش‌ها هستند.

آسانسور هیدرولیک

آسانسورهای هیدرولیک معمولاً توسط یک پیستون در قسمت پایین پشتیبانی می‌شوند و یکی از گزینه‌های خرید آسانسور در سنندج هستند. هدف از طراحی این نوع آسانسور این است که کابین به سمت بالا رانده شود؛ در حالی که یک موتور الکتریکی سیال هیدرولیک را به سمت پایین پیستون هدایت می‌کند.

وقتی که زمان پایین آمدن آسانسور فرا می‌رسد، سوپاپ، سیال هیدرولیک را از پیستون آزاد می‌کند. این نوع آسانسور بیشتر در ساختمان‌های ۲ تا ۸ طبقه استفاده می‌شود و تنها با حداکثر سرعت ۲۰۰ فوت در دقیقه می‌تواند حرکت کند. در ادامه جزئیات بیشتر آسانسورهای هیدرولیک آورده شده است.

آسانسور هیدرولیک طناب دار

این نوع آسانسور از هر دو طناب و پیستون برای افزایش حرکت کابین استفاده می‌کند. حداکثر مسافتی که این نوع آسانسور می‌تواند طی کند، حدود ۶۰ فوت است.

آسانسور هیدرولیک طناب دار

 

 

آسانسور هیدرولیک معمولی

این نوع بالابر که با یک گودال آسانسور طراحی شده است، یک شیار دارد که در زیر کف گودال قرار می‌گیرد. در برخی مواقع، یک آسانسور هیدرولیک معمولی ممکن است به چال کم‌عمق‌تری در زیر گودال نیاز داشته باشد که هنگام سقوط آسانسور، پیستون تلسکوپی در حال فروپاشی را بپذیرد. مسافت تقریبی که این آسانسور طی می‌کند ۶۰ فوت است.

آسانسور هیدرولیک بدون چاله

آسانسور هیدرولیک بدون چاله شبیه آسانسور معمولی است، اما نیازی به چاله یا شیار ثابت در زیر گودال ندارد و همچنین دارای پیستون‌های تلسکوپی در پایه گودال است. این پیستون‌ها به کابین آسانسور اجازه می‌دهند تا ۵۰ فوت جابه‌جا شوند. همچنین یک نوع از این آسانسور وجود دارد که دارای پیستون‌های غیر تلسکوپی است که فقط می‌تواند تا ۲۰ فوت حرکت کند.

دلیل اصلی محبوبیت آسانسورهای هیدرولیک به عنوان یک گزینه مناسب برای خرید آسانسور در سنندج این است که راه اندازی آنها مقرون‌به‌صرفه‌تر است و در مقایسه با سایر آسانسورها همچنان هزینه نگهداری نسبتاً پایین‌تری دارند. آسانسورهای هیدرولیک انرژی بیشتری مصرف می‌کنند، زیرا از موتور الکتریکی آن‌ها بر خلاف گرانش عمل می‌کند.

آسانسور هیدرولیک بدون چاله

 

 

آسانسور روملس (MRL)

MRL یک طراحی جدید و هیجان‌انگیز در صنعت آسانسور است که برای صرفه‌جویی در فضا، پول، انرژی و زمان طراحی می‌شود. این نوع آسانسور یک انتخاب خوب برای ساختمان‌های متوسط است که برای خرید آسانسور در سنندج هم گزینه ایده‌آلی به نظر می‌رسد. آسانسور روملس با قرار دادن سیستم بدون دنده در چاه آسانسور باعث صرفه‌جویی در فضا می‌شود.

برای نصب این آسانسور نیازی به ماشین آلات سقفی نیست که همین ویژگی، هزینه‌های ساخت‌وساز ساختمان را کاهش می‌دهد. آسانسورهای روملس، کارایی انرژی را افزایش می‌دهند و حرکتی نرم و بی‌صدا را فراهم می‌کنند. لازم به ذکر است که این آسانسورها معمولاً سریع‌تر از آسانسورهای هیدرولیک سنتی حرکت می‌کنند که باعث صرفه جویی در زمان برای مسافران می‌شود.

آسانسور وکیوم (هوا محور)

آسانسورهای وکیوم که در سال ۲۰۰۵ به صنعت آسانسور معرفی شدند، از هیچ کابل یا سیستم قرقره‌ای برای کارکردن استفاده نمی‌کنند. این آسانسورهای هوا محور بر اساس قوانین طبیعی فیزیک کار می‌کنند. این سیستم بالابر که با مواد پلی کربنات و آلومینیوم ساخته شده است، اساساً یک لوله در یک خلأ مهروموم شده است. هوای زیر و بالای کابین آسانسور چیزی است که حرکت را تسهیل می‌کند.

هنگامی که دکمه آسانسور را فشار می‌دهید، فشار بالای لوله کاهش می‌یابد و فشار هوای زیرین را مجبور می‌کند تا لوله را به سمت بالا فشار دهد. هنگام پایین آمدن برعکس این اتفاق می‌افتد؛ فشار پایین به حداقل می‌رسد و آسانسور را مجبور به پایین رفتن می‌کند. این نوع آسانسور برای خرید آسانسور در سنندج کاربرد کمتری نسبت به بقیه آسانسورهای رایج دارد.

آسانسور وکیوم (هوا محور)

 

سایر خدمات:
آسانسور معلول بر در سنندج – شرایط خرید از اهورا آسانسور در ۱۴۰۱
آسانسور غذابر در سنندج – لیست قیمت ۱۴۰۱ – اجرا توسط تیم اهورا
آسانسور صنعتی در سنندج – جدیدترین آسانسورهای ۲۰۲۲

بهترین برندها برای خرید آسانسور در سنندج

چندین شرکت غول پیکر آسانسور در بازار فعالیت می‌کنند که خدمات و محصولات خود را در سراسر جهان ارائه می‌دهند. در زمان خرید آسانسور در سنندج باید بهترین شرکت آسانسور را بر اساس نیاز خود بررسی و انتخاب کنید. مقایسه برندهای آسانسور نیز می‌تواند در این زمینه به شما کمک شایانی بکند؛ زیرا کیفیت خدمات شرکت‌های آسانسوری در سنندج تا حد زیادی به برندهای مورد استفاده آن‌ها بستگی دارد.

Otis

در هنگام خرید آسانسور در سنندج ممکن است با نام اوتیس روبرو شوید. اوتیس یکی از شرکت‌های معروف آسانسور در جهان است که خدمات و محصولات متعددی را ارائه می‌دهد. این شرکت آسانسوری به جابه‌جایی ۲ میلیارد نفر در روز کمک می‌کند و همچنین ۲ میلیون مشتری در سطح جهانی دارد. Otis دارای بزرگ‌ترین نیروی کارمند در جهان است که تعداد کارمندان آن به ۴۰۰۰۰ می‌رسد.

این شرکت آخرین تکنولوژی‌های آسانسور در بازار را هر چند وقت یک بار معرفی می‌کند. شرکت Otis انواع مختلفی از محصولات و خدمات مانند بالابرهای کم ارتفاع، میانی و بلند را تولید می‌کند. همچنین امکان سفارش پله برقی با بهترین کیفیت هم وجود دارد. اوتیس خدمات آسانسوری خود را در مناطق مسکونی، تجاری و ادارات، بیمارستان‌ها، هتل‌ها و حتی ساختمان‌های چندکاربره ارائه می‌دهد.

بهترین برندها برای خرید آسانسور در سنندج-otis

 

Kone

مأموریت اصلی شرکت Kone  بهبود جریان زندگی شهری است. این شرکت، رهبر جهانی در صنعت پله برقی و آسانسور به شمار می‌رود که خدمات نصب، ساخت و نگهداری را ارائه می‌دهد. شرکت Kone راه حل‌های هوشمندی برای ساختمان‌های بلند و آسمان‌خراش‌ها دارد. فروش سالانه آنها در سال ۲۰۲۰، ۹٫۹ میلیارد یورو بود و تاکنون ۶۰۰۰۰ کارمند در سراسر جهان دارند.

این شرکت تقریباً ۵،۵۰۰۰۰ مشتری در سراسر جهان دارد که شامل مالکان ساختمان‌ها، سازندگان، توسعه‌دهندگان و معماران و غیره هستند. در پایان سال ۲۰۲۰، پایگاه تعمیر و نگهداری پله برقی و آسانسور آنها بیش از ۱٫۴ میلیون واحد بود. پس می‌تواند نامی معتبر در زمان خرید آسانسور در سنندج و انتخاب شرکت آسانسوری باشد.

بهترین برندها برای خرید آسانسور در سنندج-kone

 

Schindler

گروه شیندلر یکی دیگر از بهترین نام‌ها در صنعت آسانسور است که در انتخاب و خرید آسانسور در سنندج هم از اهمیت زیادی برخوردار است. این شرکت به دلیل نسل جدید آسانسورهای مدولار خود بسیار محبوب شده است. آنها همیشه آماده ارائه راه حل‌های هوشمند هستند و خدمات اصلی آنها شامل خدمات آسانسوری برای ساختمان‌های مسکونی، ادارات، هتل‌ها، مراکز بهداشتی، مراکز خرید و غیره است.

شیندلر یکی دیگر از بهترین شرکت‌های آسانسوری است که همواره سعی در معرفی آسانسورهای باکیفیت در بازار دارد. خدمات این شرکت همچنین شامل پله برقی هم می‌شود. پس در صورتی که در زمان خرید آسانسور در سنندج با این نام مواجه شدید، خیالتان از کیفیت محصولات آن راحت باشد.

بهترین برندها برای خرید آسانسور در سنندج--Schindler

 

قیمت آسانسور در سنندج

قیمت خرید آسانسور در سنندج همواره از عوامل تأثیرگذار در زمان انتخاب است. مسلماً آسانسورهای خانه‌های ۲ طبقه بسیار ارزان‌تر از آسانسورهای ۴ طبقه هستند، اما تنها تعداد طبقات نیست که بر هزینه خرید آسانسور در سنندج تأثیر می‌گذارد. اندازه آسانسور و نوع موتور نیز بر قیمت کل تأثیر می‌گذارند. در اینجا مهم‌ترین فاکتورهای قیمت آسانسور در سنندج آورده شده است تا بتوانید برآورد بهتری برای بودجه خود داشته باشید.

سختی نصب

نصب آسانسور باید توسط نیروهای متخصص انجام شود. شرکت‌های آسانسوری بهترین گزینه برای راه‌اندازی بالابرها هستند که نصب انواع آسانسور را به صورت تخصصی اجرا می‌کنند. هر چه فرایند نصب سخت‌تر باشد، مسلماً هزینه بیشتری را برای صاحب ملک در بردارد.

قیمت آسانسور در سنندج- سختی نصب

 

اندازه

به طور کلی، باید فضای کافی برای نصب آسانسور در هر طبقه در نظر گرفته شود. هر چه فضای ساختمان یا آسانسور بزرگ‌تر باشد، هزینه نصب و راه‌اندازی آن نیز بیشتر خواهد بود. زیرا به مواد و نیروی کار بیشتری نیاز دارد. پس برای برآورد هزینه خرید آسانسور در سنندج، این نکته را هم در نظر داشته باشید.

نوع سیستم محرک آسانسور

ممکن است تعجب کنید اگر بدانید که انواع مختلفی از موتورها یا درایوهای آسانسور وجود دارند که برای نصب آسانسور استفاده می‌شوند. شفت کابل سنتی یا شفت کششی، گزینه‌های محبوبی هستند، اما به یک اتاق مکانیکی اضافی نیاز دارند. درایوهای هیدرولیک را می‌توان در شفت قرار داد، اما ممکن است هزینه‌بر شوند.

درایوهای پنوماتیک از فشار خلأ برای حرکت بین طبقات استفاده می‌کنند و به فضای اضافی نیاز ندارند، اما از آنجایی که نمی‌توان آنها را در داخل دیوارهای خانه پنهان کرد، این نوع به طور کامل قابل مشاهده خواهد بود.

مدل آسانسور

عامل بعدی که بر هزینه خرید آسانسور در سنندج تأثیر می‌گذارد، مدل آسانسور و امکانات آن است. هر چه در طراحی و ساخت آسانسور از مواد باکیفیت و تکنولوژی جدیدتری استفاده شود، قیمت آن هم بالاتر می‌رود. برای مثال، قیمت آسانسور مدل شیشه‌ای در سنندج از مدل‌های معمولی مانند هیدرولیک کمتر خواهد بود.

قیمت آسانسور در سنندج-مدل آسانسور

 

 

بهترین شرکت برای خرید آسانسور در سنندج

یک شرکت معتبر آسانسوری باید در درجه اول از قطعات باکیفیت استفاده کند و همچنین خدمات خود را به صورت تخصصی و توسط کارشناسان به مشتری ارائه بدهد. پس در صورتی که به دنبال شماره شرکت آسانسوری در سنندج هستید که بتواند بهترین خدمات را به شما ارائه بدهد، باید تمامی فاکتورهای مهم در انتخاب یک شرکت معتبر را در نظر بگیرید.

اهورا آسانسور، گزینه مناسب و ایده‌آلی برای خرید آسانسور در سنندج و دیگر شهرها به حساب می‌آید. می‌پرسید چرا؟ زیرا تمامی خدمات نصب و راه‌اندازی آسانسور و پله برقی را با بالاترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت به مشتریان خود ارائه می‌دهد. این مزایا همان چیزی است که مشتریان به دنبال آن هستند و از معیارهای مهم در انتخاب شرکت آسانسوری است.

نکته قابل توجه دیگر این است که شرکت اهورا آسانسور با برندهای معتبر و مشهور جهانی از جمله: Otis، Kone، Schindler، mitsubishi electric و … همکاری می‌کند. پس می‌تواند بهترین مشاور شما در زمینه نصب و راه‌اندازی و همچنین خرید آسانسور در سنندج باشد.

بهترین شرکت برای خرید آسانسور در سنندج

 

در آخر

یکی از دغدغه‌های شهروندان سنندجی در هر پروژه ساختمان‌سازی، خرید آسانسور است. برای انتخاب شرکت معتبر و خرید آسانسور در سنندج باید نکات زیادی را مورد توجه قرار داد. مقایسه برندهای آسانسور و شناخت انواع بالابرها از موارد مهمی است که باید به آن توجه ویژه‌ای داشته باشید. زیرا در انتخاب یک شرکت آسانسوری معتبر هم نقش مهمی را ایفا می‌کند.

شرکت اهورا آسانسور با بهره‌مندی از کارشناسان متخصص و همکاری با برندهای محبوب جهانی می‌تواند در زمینه خرید آسانسور به شما کمک کند. زیرا کیفیت بالای خدمات در اولویت نخست این شرکت قرار دارد.

خرید آسانسور در سنندج

سایر مقالات:
نگهداری آسانسور خودروبر چگونه است؟ ۳قطعه تشکیل دهنده سیستم یک آسانسور خودروبر
انتخاب بهترین آسانسور برای ساختمان+ ۵ عامل اصلی موثر بر آن
نصب آسانسور در سنندج- ۱۰ سال سابقه + مشاوره رایگان | اهورا

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیتماس