خرید آسانسور ۴ طبقه در سنندج – فروش اقساطی | شرکت اهورا

خرید آسانسور 4 طبقه در سنندج

آسانسور ۴ طبقه در سنندج

استفاده از آسانسور ۴ طبقه در سنندج به دلیل گسترش ساختمان‌سازی در این شهر و مزایای زیادی که در جابه‌جایی افراد و بار دارد، افزایش چشمگیری داشته است. این آسانسورها در ساختمان‌های با کاربری‌های متفاوت از جمله: ساختمان‌های شخصی یا تجاری، هتل‌ها و … کاربرد زیادی پیدا کرده‌اند و روزبه‌روز به محبوبیت آن‌ها افزوده می‌شود.

سؤالی که اکنون مطرح می‌شود این است که این آسانسورها چه ویژگی‌هایی دارند و در ساخت آن‌ها از چه قطعاتی استفاده می‌شود؟ اگر شما هم به دنبال دریافت پاسخ چنین سؤالاتی هستید، پس ما را تا پایان این مقاله همراهی کنید تا با مهم‌ترین نکات در رابطه با آسانسور ۴ طبقه در سنندج و قیمت آن آشنا شوید.

آسانسور 4 طبقه در سنندج

 

ویژگی‌های آسانسور ۴ طبقه در سنندج

هر آسانسوری که طراحی می‌شود بسته به نوع ساختمان و کاربری آن، میزان استفاده، فضای مورد نیاز و غیره باید از استانداردهای لازم برای راحتی مسافران برخوردار باشد. استاندارد آسانسور ۴ طبقه نیز بر اساس همین فاکتورها و طبق نظر کارشناسان شرکت آسانسوری تعیین می‌شود. مهم‌ترین ویژگی‌های آسانسور ۴ طبقه در سنندج به طور خلاصه شامل موارد زیر می‌شوند.

ویژگی‌های آسانسور 4 طبقه در سنندج

 

طراحی مناسب درب‌های آسانسور

آسانسور ۴ طبقه می‌تواند هر نوع طراحی درب اعم از تک، دوتایی، جانبی یا وسط بازشو را داشته باشد. این ویژگی باید با توجه به تعداد افرادی که به طور میانگین ​​از آسانسور استفاده می‌کنند، تصمیم گیری و طراحی شود. معمولاً آسانسورها دارای یک درب مرکزی هستند که به افراد بیشتری اجازه ورود و خروج را می‌دهند.

از این رو شیوه طراحی درب‌های کابین به شرکت سازنده آسانسور و نظر کارشناسان آن بستگی دارد که بر اساس استفاده افراد از آسانسور و میزان فضایی که برای نصب در اختیار دارند، تصمیم بگیرند که چه نوع درب‌هایی را برای آن انتخاب کنند.

طراحی مناسب درب‌های آسانسور

 

دکمه‌های مختلف آسانسور و کاربردهای آن‌ها

دکمه‌های آسانسور نقش بسیار مهمی در عملکرد آن و مطمئناً در مواقعی که ازدحام جمعیت زیاد یا کم باشد، بازی می‌کنند. انواع مختلفی از دکمه‌ها در آسانسور تعبیه می‌شوند که هر کدام دارای سیستم متفاوتی هستند و کاربردهای گوناگونی دارند؛ از جمله:

  • سیستم دکمه کنترل خودکار: در این نوع سیستم، زمانی که چند دکمه در آسانسور یکی یکی فشار داده می‌شوند، آسانسور ابتدا به اولین دکمه فشار داده شده توجه می‌کند و به دکمه‌های بعدی به ترتیبی که فشار داده شده‌اند، عمل می‌کند. عیب این نوع سیستم این است که به یک سری از اعمال واکنش نشان نمی‌دهد. از این نوع سیستم طراحی دکمه‌ها برای ساختمان‌های با تردد کم استفاده می‌شود.
  • سیستم دکمه‌های گروهی غیرانتخابی: در آسانسورهای ۴ طبقه مسافربری که دارای این سیستم دکمه‌ها هستند، صرف نظر از جهتی که کابل آسانسور در آن حرکت می‌کند، تمام توقف‌ها به همان ترتیبی که دکمه‌ها فشار داده شده‌اند، اجرا می‌شوند. این سیستم دکمه‌ها در آسانسورهایی که در ساختمان‌های ۴ طبقه و با ترافیک متوسط، بسیار مناسب هستند.
  • سیستم دکمه کنترل انتخابی: این نوع سیستم در آسانسورهای مسافربری استفاده می‌شود که در آن‌ها ترافیک زیادی در هر دو جهت وجود دارد. به این صورت که وقتی یک دکمه فشار داده می‌شود، در هر طبقه‌ای که در جهت حرکت آسانسور است و به همان ترتیب متوقف می‌شود. چنین بالابرهایی با این سیستم دکمه‌ها در ساختمان‌های ۴ طبقه با ترافیک بالا کاربرد دارند.

دکمه‌های مختلف آسانسور و کاربردهای آن‌ها

 

موتور ژنراتور

وقتی کابل کابین آسانسور به تمام دکمه‌های فشرده شده پاسخ داد، قرار است موتور ژنراتور پس از یک زمان از پیش تعیین شده، متوقف شود. سپس در هر زمانی که یک دکمه در کابین آسانسور فشار داده می‌شود، موتور ژنراتور روشن شده و کابل آسانسور به آرامی شروع به حرکت می‌کند. به همین دلیل موتور ژنراتور یکی از مهم‌ترین قطعات آسانسور ۴ طبقه به شمار می‌رود.

از این رو با ویژگی‌های ذکر شده، یک آسانسور ۴ طبقه در سنندج همیشه به صورت کارآمد و روان کار می‌کند. آسانسورهای ۴ طبقه مسافربری، یکی از راه‌های جابه‌جایی در بین طبقات ساختمان‌های مدرن هستند و نقش مهمی در موفقیت اقتصادی یک ساختمان دارند، به‌ویژه وقتی صحبت از مدیریت تردد آن می‌شود.

موتور ژنراتور

 

کابین آسانسور ۴ طبقه با چه ظرفیت‌هایی طراحی می‌شود؟

ابعاد و ظرفیت کابین هر آسانسور بر اساس عوامل مختلفی مانند میزان تردد، نوع کاربری و فضای ساختمان، محل نصب آسانسور، اندازه چاه و موتورخانه تعیین می‌شود. از این رو آسانسورهای ۴ طبقه نیز با ظرفیت‌های مختلفی ساخته می‌شوند که رایج‌ترین آن‌ها انواع ۲، ۴، ۵ یا ۶ نفره هستند.

کابین آسانسور 4 طبقه با چه ظرفیت‌هایی طراحی می‌شود؟

سایر خدمات:
آسانسور صنعتی در سنندج – جدیدترین آسانسورهای ۲۰۲۲
آسانسور شیشه ای در سنندج – معرفی آسانسورهای شیشه ای ( پانوراما ) + قیمت ۱۴۰۱
آسانسور خودروبر در سنندج – بهترین مدل های ۲۰۲۲ + لیست قیمت

 

آسانسور ۴ طبقه ۲ نفره

استفاده از آسانسور ۲ نفره برای ساختمان‌های ۴ طبقه بسیار نادر است. مگر اینکه ساختمان، فضای خیلی کمی برای نصب آسانسور داشته و تردد در آن بسیار کم باشد. در غیر این صورت نصب آسانسور ۲ نفره نمی‌تواند جوابگوی تردد و جابه‌جایی افراد بخصوص در ساختمان‌های با تعداد واحد زیاد باشد.

آسانسور ۴ طبقه ۴ نفره

کابین‌های با ظرفیت ۴ نفر معمولاً برای ساختمان‌های ۴ طبقه با میزان تردد متوسط و تعداد واحدهای کم مناسب هستند. این کابین‌ها توان جابه‌جایی تا ۳۰۰ کیلوگرم را دارند و گزینه اقتصادی برای ساختمان‌های ۴ طبقه به حساب می‌آیند.

آسانسور ۴ طبقه ۵ نفره

ظرفیت کابین‌های آسانسور با ظرفیت ۵ نفر طبیعتاً از نوع ۴ نفره بیشتر است و به ۳۷۵ کیلوگرم می‌رسد. اگر فضای کافی و بودجه مناسبی در اختیار داشته باشید، می‌توانید برای راحتی بیشتر در تردد، کابین با ظرفیت ۵ نفر را تهیه کنید.

آسانسور 4 طبقه 5 نفره

 

آسانسور ۴ طبقه ۶ نفره

در ساختمان‌های ۴ طبقه با میزان تردد زیاد و فضای بزرگ، آسانسورهای با ظرفیت کابین ۶ نفره ایده‌آل هستند. ظرفیت این آسانسورها ۴۵۰ کیلوگرم است و درب آن‌ها هم به صورت اتوماتیک و هم نیمه اتوماتیک قابل طراحی است.

آسانسورهای ۴ طبقه در چه مدل‌هایی ساخته می‌شوند؟

انواع مختلفی از آسانسورهای ۴ طبقه با اهداف و کاربردهای متفاوت وجود دارند. شناخت مدل‌های گوناگون آسانسور برای تصمیم‌گیری درباره اینکه کدام آسانسور برای ساختمان و نیازهای جابه‌جایی شما مناسب‌تر است، یک نکته کلیدی به شمار می‌رود.

البته این مسئله را هم در نظر داشته باشید که بهتر است تا انتخاب نوع و مدل مناسب آسانسور را به کارشناسان در این زمینه بسپارید. آن‌ها بر اساس تجربه و تخصصی که دارند، می‌توانند بهترین گزینه را طبق شرایط ساختمان و بودجه شما انتخاب و راه‌اندازی کنند. رایج‌ترین مدل‌های آسانسورهای ۴ طبقه عبارت‌اند از:

  • آسانسور ۴ طبقه مدل هیدرولیک
  • آسانسور ۴ طبقه مدل خانگی (هوم لیفت)
  • آسانسور ۴ طبقه مدل کششی
  • آسانسور ۴ طبقه مدل شیشه‌ای (پانوراما)
  • و …

آسانسورهای 4 طبقه در چه مدل‌هایی ساخته می‌شوند؟

 

خرید آسانسور ۴ طبقه در سنندج

در صورتی که می‌خواهید برای نصب آسانسور ۴ طبقه در سنندج اقدام کنید، اولین نکته‌ای که باید در نظر داشته باشید این است که آن را به یک شرکت معتبر بسپارید. شرکت اهورا آسانسور، یک شرکت خوشنام و معتبر است که می‌تواند تمامی مراحل نصب و راه‌اندازی آسانسور ۴ طبقه در سنندج را به بهترین شکل ممکن برای شما اجرا کند.

کارشناسان اهورا آسانسور با تکیه بر دانش فنی و تجربه چند ساله خود، می‌توانند آسانسوری مطابق با نیازها و سلیقه شما طراحی و راه‌اندازی کنند. معماری محصولات این شرکت مطابق با آخرین تکنولوژی‌های روز دنیا است و تمامی استانداردهای لازم را دارد و از کیفیت بسیار بالایی نیز برخوردار است.

شما می‌توانید انواع پکیج آسانسور ۴ طبقه چند توقف را با بهترین کیفیت و مناسب‌ترین قیمت از اهورا آسانسور بخواهید. محصولات متنوع و باکیفیت شرکت ما به صورت لیست قیمت آسانسور در سنندج در اختیار مشتریان قرار داده می‌شود تا تصمیم‌گیری برای شما راحت‌تر باشد.

خرید آسانسور 4 طبقه در سنندج

 

 

سخن پایانی

امروزه تأثیر و کاربرد آسانسور در زندگی افراد به قدری است که آن را به یکی از وسایل جدایی‌ناپذیر زندگی انسان‌ها تبدیل کرده است. آسانسور ۴ طبقه یکی از پرکاربردترین انواع آسانسورهاست که در مدل‌ها و با ظرفیت‌های مختلفی طراحی و نصب می‌شود. شهر سنندج نیز به دلیل توسعه‌ای که در چند سال اخیر داشته، یکی از شهرهایی است که آسانسور در آن کاربرد زیادی دارد.

از این رو نصب و راه‌اندازی آسانسور ۴ طبقه در سنندج روزبه‌روز افزایش پیدا می‌کند. توجه به ویژگی‌ها و قطعات آسانسور ۴ طبقه از فاکتورهای مهم در انتخاب شما هستند که باید به آن‌ها توجه ویژه‌ای داشته باشید. کارشناسان شرکت اهورا آسانسور می‌توانند در زمینه خرید آسانسور ۴ طبقه در سنندج با بهترین قیمت به شما کمک کنند.

سخن پایانی

 

سایر مقالات:
خرید آسانسور ۳ طبقه در سنندج -نقد و اقساط – شرکت اهورا
خرید آسانسور در سنندج – ۱۰ مدل آسانسور – خرید نقد و اقساط
آسانسور قسطی در سنندج – ۱۰ مدل آسانسور – شرکت اهورا

 

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

صفحه اصلیتماس